• Programma THUIS komende 10 dagen

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jun. 09:00regulierSV Noordeloos JO9-1 - SteDoCo JO9-2Sportpark De Noordeloos
    19 jun. 09:00regulierSV Noordeloos MO15-1 - Groot-Ammers MO15-1Sportpark De Noordeloos
    19 jun. 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - SVW JO17-1Sportpark De Noordeloos
    23 jun. 19:45regulierSV Noordeloos JO15-1 - SV Meerkerk JO15-1Sportpark De Noordeloos
    26 jun. 09:00regulierSV Noordeloos JO11-1 - Lekvogels JO11-2Sportpark De Noordeloos
    26 jun. 09:00regulierSV Noordeloos MO15-1 - Sliedrecht MO15-2Sportpark De Noordeloos
    26 jun. 09:00VriendschappelijkSV Noordeloos JO9-1 - SV Meerkerk JO9-3Sportpark De Noordeloos
    26 jun. 10:30regulierSV Noordeloos JO15-1 - Peursum JO15-1Sportpark De Noordeloos
  • Programma UIT komende 10 dagen

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jun. 08:30regulierASWH JO13-4 - SV Noordeloos JO13-1Sportpark Schildman
    26 jun. 10:15regulierWoudrichem JO8-2 - SV Noordeloos JO8-1Sportpark Het Bolwerk
    26 jun. 11:30regulierWoudrichem JO17-1 - SV Noordeloos JO17-1Sportpark Het Bolwerk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortStatusDetails
    19 jun.Groot-Ammers JO13-2 - SV Noordeloos JO13-10 - 3regulierUitgespeeld
    19 jun.SV Noordeloos MO15-1 - Groot-Ammers MO15-14 - 4regulierUitgespeeld
    12 jun.GRC-14 JO17-1 - SV Noordeloos JO17-13 - 2regulierUitgespeeld
    12 jun.SV Noordeloos JO15-1 - SteDoCo JO15-16 - 3regulierUitgespeeld
    12 jun.SV Noordeloos JO11-1 - SV Meerkerk JO11-214 - 2regulierUitgespeeld
    12 jun.SV Noordeloos MO15-1 - SVW MO15-13 - 0regulierUitgespeeld
  • Eerstvolgende wedstrijd Vrouwen 1

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Eerstvolgende wedstrijd Heren 1

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Uitslagen 3e klasse H (Vrouwen 1)

    Geen informatie

  • Uitslagen 4e klasse D (Heren 1)

    Geen informatie

  • Stand 3e klasse H (Vrouwen 1)

    PositieTeamGSPT
    1Unitas VR1412
    2Asperen VR147
    3Willem II VR136
    4BZC '14 VR136
    5Emplina VR136
    6SVHA VR136
    7Tricht VR146
    8SV Noordeloos VR133
    9De Treffers VR131
    10Peursum VR130
    11DIO '30 VR130
  • Stand 4e klasse D (Heren 1)

    PositieTeamGSPT
    1ASH412
    2Peursum39
    3Kerkwijk49
    4SVS'6537
    5Asperen36
    6Lekvogels24
    7Unitas24
    8Leerdam Sport'5523
    9Beesd31
    10SV Noordeloos31
    11Herovina31
    12OSC'4520
    13Rhelico30
    14Well30