• Programma THUIS komende 10 dagen

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    29 jan. 09:00regulierSV Noordeloos JO10-1 - GJS JO10-5
    29 jan. 10:30regulierSV Noordeloos VR2 - SC Emma VR2
    29 jan. 12:30regulierSV Noordeloos 5 - VVAC 6
    29 jan. 14:45VriendschappelijkSV Noordeloos 1 - NOAD'32 1
    5 feb. 09:00regulierSV Noordeloos JO9-1 - Ameide JO9-2
    5 feb. 09:00regulierSV Noordeloos JO12-1 - Vuren JO12-1
    5 feb. 09:00regulierSV Noordeloos JO8-1 - Groot-Ammers JO8-3
    5 feb. 09:00regulierSV Noordeloos JO11-1 - Nieuw Lekkerland JO11-2
    5 feb. 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - Alblasserdam JO17-1
    5 feb. 10:30regulierSV Noordeloos JO14-1 - MVV'58 JO14-1
    5 feb. 12:30regulierSV Noordeloos 2 - SV Meerkerk 3
    5 feb. 12:30regulierSV Noordeloos 3 - Peursum 4
    5 feb. 14:30regulierSV Noordeloos 4 - Almkerk 4
  • Programma UIT komende 10 dagen

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    29 jan. 08:30regulierPeursum JO11-2JM - SV Noordeloos JO11-1
    29 jan. 08:30regulierLRC JO9-3 - SV Noordeloos JO9-1
    29 jan. 09:45regulierGJS JO12-4JM - SV Noordeloos JO12-1
    29 jan. 10:30regulierAmeide JO8-2JM - SV Noordeloos JO8-1
    29 jan. 11:15regulierSC Everstein JO14-1 - SV Noordeloos JO14-1
    29 jan. 12:45regulierSVS'65 2 - SV Noordeloos 4
    29 jan. 14:30regulierSliedrecht 12 - SV Noordeloos 3
    29 jan. 15:00regulierOranje Wit 9 - SV Noordeloos 2
    5 feb. 10:30regulierAsperen JO10-2 - SV Noordeloos JO10-1
    5 feb. 11:30regulierSliedrecht VR1 - SV Noordeloos VR2
    5 feb. 14:30regulierHerovina 1 - SV Noordeloos 1
    5 feb. 14:30regulierLRC VR1 - SV Noordeloos VR1
    5 feb. 14:30regulierPeursum 5 - SV Noordeloos 5
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Eerstvolgende wedstrijd Vr 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    LRC VR1

    VS

    SV Noordeloos VR1

    05 februari 202214:30 uur
    Sportpark Glaspark veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Eerstvolgende wedstrijd Heren 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Herovina 1

    VS

    SV Noordeloos 1

    05 februari 202214:30 uur
    Sportpark De Kol veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Uitslagen 3e klasse G (Vr 1)

    Geen informatie

  • Uitslagen 4e klasse E (Heren 1)

    Geen informatie

  • Stand 3e klasse G (Vr 1)

    PositieTeamGSPT
    1Unitas VR1822
    2VVAC VR1822
    3SVO DKS'17/Axel VR1718
    4SVO W.V.V.'20 VR1817
    5DESK VR1815
    6MZC'11 VR189
    7Tricht VR168
    8LRC VR177
    9SV Noordeloos VR176
    10BZC '14 VR174
    11Willem II VR183
    12Hardinxveld VR180
  • Stand 4e klasse E (Heren 1)

    PositieTeamGSPT
    1IFC 1923
    2GSC/ODS 1715
    3Peursum 1814
    4ASH 1814
    5Asperen 1713
    6Unitas 1913
    7ZBC'97 1710
    8Lekvogels 178
    9SV Noordeloos 198
    10SVS'65 197
    11Herovina 176
    12SSW 186
    13Leerdam Sport'55 175