• Programma THUIS komende 10 dagen

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    4 mei. 14:30regulierSV Noordeloos 4 - Sliedrecht 10
  • Programma UIT komende 10 dagen

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    23 apr. 20:00regulierStreefkerk 4 - SV Noordeloos 3
    4 mei. 14:30regulierSteDoCo 5 - SV Noordeloos 3
  • Uitslagen 4e klasse (Vr 1)

    WedstrijdUitslag
    ST Vuren/Herovina VR1 - ST Almkerk/Altena VR11 - 0
    Sparta'30 VR1 - Sleeuwijk VR21 - 4
    LRC VR1 - BZC'14 VR110 - 1
    ST Unitas/GJS/Heukelum VR2 - SC Everstein VR11 - 2
    Theole VR1 - SV Noordeloos VR11 - 3
    Tricht VR1 - ASH VR13 - 0
  • Stand 4e klasse (Vr1)

    PositieTeamGSPT
    1LRC VR11951
    2ST Almkerk/Altena VR11936
    3Tricht VR11833
    4SC Everstein VR12033
    5ASH VR11932
    6ST Unitas/GJS/Heukelum VR21827
    7BZC'14 VR11924
    8ST Vuren/Herovina VR11723
    9Sleeuwijk VR22022
    10Sparta'30 VR11917
    11SV Noordeloos VR12013
    12Theole VR11811
  • Eerstvolgende wedstrijd Vr 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Noordeloos VR1

    VS

    Sleeuwijk VR2

    11 mei 202410:45 uur
    Sportpark De Noordeloos veld 1 - A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Uitslagen 4e klasse E (Heren 1)

    WedstrijdUitslag
    Asperen 1 - FC Dordrecht Amateurs 19 - 2
    SSW 1 - SC Everstein 12 - 4
    Ameide 1 - Lekvogels 11 - 1
    VVAC 1 - Peursum 10 - 2
    SVS'65 1 - Leerdam Sport'55 14 - 0
    Asperen 1 - SV Noordeloos 12 - 1
    FC Dordrecht Amateurs 1 - HSSC'61 11 - 8
  • Stand 4e klasse E (Heren 1)

    PositieTeamGSPT
    1VVAC 12044
    2Peursum 12041
    3SC Everstein 12040
    4Lekvogels 12035
    5Ameide 12035
    6HSSC'61 12031
    7Asperen 12029
    8SVS'65 12028
    9SV Noordeloos 12025
    10Leerdam Sport'55 12020
    11SSW 12011
    12FC Dordrecht Amateurs 1200
  • Eerstvolgende wedstrijd Heren 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SSW 1

    VS

    SV Noordeloos 1

    11 mei 202414:30 uur
    Sportpark Zeehavenlaan veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortStatusDetails
    20 apr.Asperen 1 - SV Noordeloos 12 - 1regulierUitgespeeld
    20 apr.SV Noordeloos 3 - SC Emma 21 - 10regulierUitgespeeld
    20 apr.Theole VR1 - SV Noordeloos VR11 - 3regulierUitgespeeld
    20 apr.Sliedrecht 7 - SV Noordeloos 23 - 0regulierUitgespeeld
    20 apr.SV Noordeloos JO16-1 - Kozakken Boys JO16-24 - 2regulierUitgespeeld
    20 apr.SV Noordeloos JO19-1 - VV Papendrecht JO19-21 - 0regulierUitgespeeld
    20 apr.BZC'14 MO13-1 - SV Noordeloos MO13-11 - 4regulierUitgespeeld
    20 apr.SV Noordeloos JO14-1 - HSSC'61 JO14-14 - 1regulierUitgespeeld
    20 apr.SV Noordeloos MO11-1 - Oranje Wit MO11-12 - 1regulierUitgespeeld
    20 apr.SV Noordeloos JO11-1 - GJS JO11-29 - 4regulierUitgespeeld
    19 apr.VVAC VR30+1 - SV Noordeloos VR30+12 - 0regulierUitgespeeld
    19 apr.SV Noordeloos VR30+1 - SteDoCo VR30+10 - 4regulierUitgespeeld
    19 apr.ASWH VR30+1 - SV Noordeloos VR30+13 - 0regulierUitgespeeld
    13 apr.SV Noordeloos 1 - Ameide 10 - 1regulierUitgespeeld
    13 apr.SV Noordeloos 4 - Sleeuwijk 62 - 6regulierUitgespeeld