• Programma THUIS komende 10 dagen

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    4 dec. 09:00regulierSV Noordeloos JO11-1 - Hardinxveld JO11-4
    4 dec. 09:00regulierSV Noordeloos JO10-1 - Peursum JO10-2JM
    4 dec. 09:00regulierSV Noordeloos JO8-1 - SV Meerkerk JO8-2
    4 dec. 09:00regulierSV Noordeloos JO12-1 - Drechtstreek JO12-4
    4 dec. 10:30regulierSV Noordeloos VR2 - Dubbeldam VR1
    4 dec. 14:007 tegen 7 45+SV Noordeloos 7 45+ - Boeroe Boys
    8 dec. 20:007 tegen 7 45+SV Noordeloos 7 45+ - Peursum 7
    11 dec. 09:00regulierSV Noordeloos JO10-1 - Ameide MO10-1
    11 dec. 09:00regulierSV Noordeloos JO9-1 - SVW JO9-2JM
    11 dec. 09:00regulierSV Noordeloos JO8-1 - Unitas JO8-3
    11 dec. 10:30regulierSV Noordeloos JO14-1 - Leerdam Sport'55 JO14-1
    11 dec. 12:00regulierSV Noordeloos 3 - Arkel 4
    11 dec. 12:30regulierSV Noordeloos 2 - Kozakken Boys 4
    11 dec. 14:00regulierSV Noordeloos 1 - Lekvogels 1
    11 dec. 14:30regulierSV Noordeloos 5 - Sliedrecht 11
    11 dec. 16:00regulierSV Noordeloos 4 - Sleeuwijk 6
  • Programma UIT komende 10 dagen

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    4 dec. 08:30regulierHSSC'61 JO14-1 - SV Noordeloos JO14-1
    4 dec. 09:00regulierSVS'65 JO9-1JM - SV Noordeloos JO9-1
    4 dec. 12:30regulierHardinxveld 11 - SV Noordeloos 3
    4 dec. 12:30regulierSVS'65 4 - SV Noordeloos 5
    4 dec. 12:30regulierRijsoord JO17-1 - SV Noordeloos JO17-1
    4 dec. 14:30regulierSliedrecht 15 - SV Noordeloos 4
    4 dec. 14:30regulierTricht VR1 - SV Noordeloos VR1
    4 dec. 14:45regulierDubbeldam 5 - SV Noordeloos 2
    11 dec. 08:30regulierGJS JO12-5 - SV Noordeloos JO12-1
    11 dec. 10:00regulierSliedrecht JO11-7 - SV Noordeloos JO11-1
    11 dec. 12:30regulierVVAC VR2 - SV Noordeloos VR2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortStatusDetails
    27 nov.SV Noordeloos 1 - ASH 12 - 2regulierUitgespeeld
    27 nov.SV Noordeloos 2 - Peursum 33 - 2regulierUitgespeeld
    27 nov.SV Noordeloos JO17-1 - ASWH JO17-33 - 1regulierUitgespeeld
    27 nov.Wieldrecht VR1 - SV Noordeloos VR24 - 0regulierUitgespeeld
    27 nov.Altena JO11-2 - SV Noordeloos JO11-11 - 16regulierUitgespeeld
    27 nov.SV Noordeloos JO14-1 - SC Everstein JO14-13 - 2regulierUitgespeeld
    20 nov.GJS 9 - SV Noordeloos 57 - 1regulierUitgespeeld
    20 nov.Asperen 1 - SV Noordeloos 13 - 1regulierUitgespeeld
    20 nov.Unitas 4 - SV Noordeloos 40 - 7regulierUitgespeeld
    20 nov.SV Noordeloos VR1 - Willem II VR11 - 0regulierUitgespeeld
    20 nov.SV Noordeloos VR2 - Drechtstreek VR10 - 5regulierUitgespeeld
    20 nov.IFC JO17-2 - SV Noordeloos JO17-12 - 1regulierUitgespeeld
    20 nov.SV Noordeloos JO12-1 - Oranje Wit JO12-54 - 4regulierUitgespeeld
    20 nov.SVW JO14-2 - SV Noordeloos JO14-11 - 6regulierUitgespeeld
    18 nov.SV Noordeloos 4 - GJS 94 - 2bekerUitgespeeld
  • Eerstvolgende wedstrijd Vr 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Tricht VR1

    VS

    SV Noordeloos VR1

    04 december 202114:30 uur
    Sportpark Crayenstein 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Eerstvolgende wedstrijd Heren 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Noordeloos 1

    VS

    Lekvogels 1

    11 december 202114:00 uur
    Sportpark De Noordeloos Veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Uitslagen 3e klasse G (Vr 1)

    WedstrijdUitslag
    Hardinxveld VR1 - SVO W.V.V.'20 VR10 - 6
    SVO DKS'17/Axel VR1 - DESK VR14 - 0
    Willem II VR1 - Unitas VR10 - 6
    VVAC VR1 - MZC'11 VR14 - 0
  • Uitslagen 4e klasse E (Heren 1)

    WedstrijdUitslag
    SV Noordeloos 1 - ASH 12 - 2
    Unitas 1 - SSW 17 - 4
    SVS'65 1 - IFC 10 - 7
  • Stand 3e klasse G (Vr 1)

    PositieTeamGSPT
    1Unitas VR1822
    2VVAC VR1822
    3SVO DKS'17/Axel VR1718
    4SVO W.V.V.'20 VR1817
    5DESK VR1815
    6MZC'11 VR189
    7Tricht VR168
    8LRC VR177
    9SV Noordeloos VR176
    10BZC '14 VR174
    11Willem II VR183
    12Hardinxveld VR180
  • Stand 4e klasse E (Heren 1)

    PositieTeamGSPT
    1IFC 1923
    2GSC/ODS 1715
    3Peursum 1814
    4ASH 1814
    5Asperen 1713
    6Unitas 1913
    7Lekvogels 178
    8SV Noordeloos 198
    9ZBC'97 167
    10SVS'65 197
    11Herovina 176
    12SSW 176
    13Leerdam Sport'55 175