• Programma's

    Onderstaande het programma voor de komende 30 dagen (compleet, thuis en uit). De volledige programma's, voor zover bekend, kunt u vinden bij de afzonderlijke teampagina's.

    Link naar de speeldagenkalender seizoen 2020-2021 KNVB Zuid 1

  • Programma komende 30 dagen (Uit en Thuis)

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    26 sep. 08:30regulierLRC JO9-3 - SV Noordeloos JO9-1
    26 sep. 08:30regulierJEKA JO13-5 - SV Noordeloos JO13-1
    26 sep. 09:00regulierSV Noordeloos JO11-1 - HSSC'61 JO11-1
    26 sep. 09:00regulierSV Noordeloos MO15-1 - SVW MO15-1
    26 sep. 10:30regulierSV Noordeloos JO15-1 - Oranje Wit JO15-3
    26 sep. 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - SVW JO17-1
    26 sep. 10:30regulierLekvogels VR1 - SV Noordeloos VR2
    26 sep. 12:30regulierSV Noordeloos VR3 - DFC VR1
    26 sep. 12:30regulierSV Noordeloos VR1 - Tricht VR1
    26 sep. 12:30regulierAmeide 3 - SV Noordeloos 2
    26 sep. 14:30regulierSV Noordeloos 4 - Peursum 5
    26 sep. 14:30regulierLeerdam Sport'55 - SV Noordeloos 1
    26 sep. 15:00regulierSVS'65 3 - SV Noordeloos 3
    30 sep. 18:45regulierSC Everstein MO15-1 - SV Noordeloos MO15-1
    3 okt. 08:30regulierSteDoCo JO11-1 - SV Noordeloos JO11-1
    3 okt. 09:00regulierSV Noordeloos MO15-1 - Unitas MO15-1
    3 okt. 09:00regulierSV Noordeloos JO13-1 - VVGZ JO13-3
    3 okt. 09:45regulierGJS JO9-6 - SV Noordeloos JO9-1
    3 okt. 10:30regulierSV Noordeloos VR2 - SVS'65 VR1
    3 okt. 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - Woudrichem JO17-1
    3 okt. 10:30regulierASH JO15-1 - SV Noordeloos JO15-1
    3 okt. 12:00regulierSleeuwijk 5 - SV Noordeloos 3
    3 okt. 12:30regulierSV Noordeloos VR3 - Heerjansdam VR1
    3 okt. 12:30regulierSV Noordeloos VR1 - DIO '30 VR1
    3 okt. 12:30regulierAsperen 3 - SV Noordeloos 4
    3 okt. 14:30regulierLekvogels - SV Noordeloos 1
    3 okt. 15:00regulierOranje Wit 7 - SV Noordeloos 2
    3 okt. 15:00regulierSteDoCo 3 - SV Noordeloos 5
    8 okt. 20:007 tegen 7 45+Schelluinen 7 45+ - SV Noordeloos 7 45+
    10 okt. 09:00regulierSV Noordeloos JO11-1 - Lekvogels JO11-2
    10 okt. 10:30regulierSV Noordeloos JO15-1 - SV Meerkerk JO15-1
    10 okt. 10:30regulierSV Noordeloos 3 - Woudrichem 4
    10 okt. 10:30regulierGroot-Ammers MO15-1 - SV Noordeloos MO15-1
    10 okt. 11:00regulierSC Everstein JO17-1 - SV Noordeloos JO17-1
    10 okt. 12:00regulierVVGZ JO13-4 - SV Noordeloos JO13-1
    10 okt. 12:30regulierSV Noordeloos 2 - GJS 5
    10 okt. 12:30regulierSV Noordeloos 5 - Leerdam Sport'55 4
    10 okt. 12:30regulierASH VR2 - SV Noordeloos VR2
    10 okt. 14:30regulierSV Noordeloos 4 - SVS'65 2
    10 okt. 14:30regulierFC Dordrecht Amateurs VR1 - SV Noordeloos VR3
    10 okt. 15:00regulierSV Noordeloos 1 - SVS'65
    10 okt. 15:15regulierSVHA VR1 - SV Noordeloos VR1
    17 okt. 10:15bekerVVAC JO15-1 - SV Noordeloos JO15-1
    17 okt. 10:30bekerUnitas '28 MO15-1 - SV Noordeloos MO15-1
    17 okt. 15:45regulierPeursum - SV Noordeloos 1
  • Programma komende 30 dagen (Thuis)

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    26-09-2020 09:00regulierSV Noordeloos MO15-1 - SVW MO15-1
    26-09-2020 09:00regulierSV Noordeloos JO11-1 - HSSC'61 JO11-1
    26-09-2020 10:30regulierSV Noordeloos JO15-1 - Oranje Wit JO15-3
    26-09-2020 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - SVW JO17-1
    26-09-2020 12:30regulierSV Noordeloos VR3 - DFC VR1
    26-09-2020 12:30regulierSV Noordeloos VR1 - Tricht VR1
    26-09-2020 14:30regulierSV Noordeloos 4 - Peursum 5
    03-10-2020 09:00regulierSV Noordeloos MO15-1 - Unitas MO15-1
    03-10-2020 09:00regulierSV Noordeloos JO13-1 - VVGZ JO13-3
    03-10-2020 10:30regulierSV Noordeloos VR2 - SVS'65 VR1
    03-10-2020 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - Woudrichem JO17-1
    03-10-2020 12:30regulierSV Noordeloos VR3 - Heerjansdam VR1
    03-10-2020 12:30regulierSV Noordeloos VR1 - DIO '30 VR1
  • Programma komende 30 dagen (Uit)

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    26-09-2020 08:30regulierLRC JO9-3 - SV Noordeloos JO9-1
    26-09-2020 08:30regulierJEKA JO13-5 - SV Noordeloos JO13-1
    26-09-2020 10:30regulierLekvogels VR1 - SV Noordeloos VR2
    26-09-2020 12:30regulierAmeide 3 - SV Noordeloos 2
    26-09-2020 14:30regulierLeerdam Sport'55 - SV Noordeloos
    26-09-2020 15:00regulierSVS'65 3 - SV Noordeloos 3
    30-09-2020 18:45regulierSC Everstein MO15-1 - SV Noordeloos MO15-1
    03-10-2020 08:30regulierSteDoCo JO11-1 - SV Noordeloos JO11-1
    03-10-2020 09:45regulierGJS JO9-6 - SV Noordeloos JO9-1
    03-10-2020 10:30regulierASH JO15-1 - SV Noordeloos JO15-1
    03-10-2020 12:00regulierSleeuwijk 5 - SV Noordeloos 3
    03-10-2020 12:30regulierAsperen 3 - SV Noordeloos 4
    03-10-2020 14:30regulierLekvogels - SV Noordeloos
    03-10-2020 15:00regulierOranje Wit 7 - SV Noordeloos 2
    03-10-2020 15:00regulierSteDoCo 3 - SV Noordeloos 5
    08-10-2020 20:007 tegen 7 45+Schelluinen 7 45+ - SV Noordeloos 7 45+