• Programma's

    Onderstaande het programma voor de komende 30 dagen (compleet, thuis en uit). De volledige programma's, voor zover bekend, kunt u vinden bij de afzonderlijke teampagina's.

    Link naar de speeldagenkalender seizoen 2021-2022 KNVB Zuid 1

  • Programma komende 30 dagen (Uit en Thuis)

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    23 okt. 09:30VriendschappelijkSV Noordeloos MO10 (mix) - Arkel MO10
    23 okt. 10:15regulierPelikaan VR1 - SV Noordeloos VR2
    23 okt. 11:15bekerSliedrecht JO17-2 - SV Noordeloos JO17-1
    23 okt. 12:30regulierSV Noordeloos VR3 - Arkel VR1
    23 okt. 12:30regulierAsperen 5 - SV Noordeloos 5
    23 okt. 14:30bekerSV Noordeloos 4 - Groot-Ammers 5
    23 okt. 14:30bekerSV Meerkerk 6 - SV Noordeloos 3
    23 okt. 15:00regulierSV Noordeloos 1 - Herovina 1
    27 okt. 18:30VriendschappelijkSV Noordeloos MO10 (mix) - Ameide MO10-2
    27 okt. 20:00regulierAltena VR1 - SV Noordeloos VR3
    28 okt. 20:007 tegen 7 45+Altena 7 - SV Noordeloos 7 45+
    30 okt. 10:30regulierSV Noordeloos JO14-1 - Teisterbanders JO14-1JM
    30 okt. 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - Hardinxveld JO17-2
    30 okt. 10:30regulierSVS'65 VR1 - SV Noordeloos VR3
    30 okt. 12:30regulierSV Noordeloos 2 - GJS 3
    30 okt. 12:30regulierSV Noordeloos 3 - Ameide 4
    30 okt. 12:45regulierUnitas VR1 - SV Noordeloos VR1
    30 okt. 14:30regulierSV Noordeloos 4 - GJS 7
    30 okt. 14:30regulierLeerdam Sport'55 1 - SV Noordeloos 1
    30 okt. 14:30regulierArkel 3 - SV Noordeloos 5
    5 nov. 19:30regulierSV Noordeloos VR1 - Tricht VR1
    5 nov. 20:30regulierASWH VR1 - SV Noordeloos VR1
    5 nov. 21:00regulierSV Noordeloos VR1 - Beesd VR1
    5 nov. 21:30regulierST Vuren/Herovina VR1 - SV Noordeloos VR1
    6 nov. 10:00regulierKozakken Boys JO17-2 - SV Noordeloos JO17-1
    6 nov. 10:30regulierSV Noordeloos VR2 - Nieuw Lekkerland VR1
    6 nov. 10:30regulierMVV'58 JO14-1 - SV Noordeloos JO14-1
    6 nov. 12:00regulierAltena 4 - SV Noordeloos 4
    6 nov. 12:30regulierSV Noordeloos VR1 - SVO W.V.V.'20 VR1
    6 nov. 12:30regulierSV Noordeloos VR3 - Almkerk VR2
    6 nov. 14:30regulierSV Noordeloos 5 - Hardinxveld 8
    6 nov. 14:30regulierStreefkerk 4 - SV Noordeloos 3
    6 nov. 15:00regulierSV Noordeloos 1 - ZBC'97 1
    11 nov. 20:007 tegen 7 45+GRC'14 7 - SV Noordeloos 7 45+
    13 nov. 12:15regulierHeukelum VR1 - SV Noordeloos VR3
    17 nov. 20:007 tegen 7 45+SV Noordeloos 7 45+ - Schelluinen 7
    19 nov. 19:30regulierST Vuren/Herovina VR1 - SV Noordeloos VR1
    19 nov. 20:00regulierSV Noordeloos VR1 - ASWH VR1
    19 nov. 20:30regulierBeesd VR1 - SV Noordeloos VR1
    19 nov. 21:00regulierSV Noordeloos VR1 - Tricht VR1
  • Programma komende 30 dagen (Thuis)

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    23-10-2021 09:30VriendschappelijkSV Noordeloos MO10 (mix) - Arkel MO10
    23-10-2021 12:30regulierSV Noordeloos VR3 - Arkel VR1
    23-10-2021 14:30bekerSV Noordeloos 4 - Groot-Ammers 5
    23-10-2021 15:00regulierSV Noordeloos 1 - Herovina 1
    27-10-2021 18:30VriendschappelijkSV Noordeloos MO10 (mix) - Ameide MO10-2
    30-10-2021 10:30regulierSV Noordeloos JO14-1 - Teisterbanders JO14-1JM
    30-10-2021 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - Hardinxveld JO17-2
    30-10-2021 12:30regulierSV Noordeloos 2 - GJS 3
    30-10-2021 12:30regulierSV Noordeloos 3 - Ameide 4
    30-10-2021 14:30regulierSV Noordeloos 4 - GJS 7
    05-11-2021 19:30regulierSV Noordeloos VR1 - Tricht VR1
    05-11-2021 21:00regulierSV Noordeloos VR1 - Beesd VR1
    06-11-2021 10:30regulierSV Noordeloos VR2 - Nieuw Lekkerland VR1
    06-11-2021 12:30regulierSV Noordeloos VR1 - SVO W.V.V.'20 VR1
    06-11-2021 12:30regulierSV Noordeloos VR3 - Almkerk VR2
    06-11-2021 14:30regulierSV Noordeloos 5 - Hardinxveld 8
    06-11-2021 15:00regulierSV Noordeloos 1 - ZBC'97 1
    17-11-2021 20:007 tegen 7 45+SV Noordeloos 7 45+ - Schelluinen 7
    19-11-2021 20:00regulierSV Noordeloos VR1 - ASWH VR1
    19-11-2021 21:00regulierSV Noordeloos VR1 - Tricht VR1
  • Programma komende 30 dagen (Uit)

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    23-10-2021 10:15regulierPelikaan VR1 - SV Noordeloos VR2
    23-10-2021 11:15bekerSliedrecht JO17-2 - SV Noordeloos JO17-1
    23-10-2021 12:30regulierAsperen 5 - SV Noordeloos 5
    23-10-2021 14:30bekerSV Meerkerk 6 - SV Noordeloos 3
    27-10-2021 20:00regulierAltena VR1 - SV Noordeloos VR3
    28-10-2021 20:007 tegen 7 45+Altena 7 - SV Noordeloos 7 45+
    30-10-2021 10:30regulierSVS'65 VR1 - SV Noordeloos VR3
    30-10-2021 12:45regulierUnitas VR1 - SV Noordeloos VR1
    30-10-2021 14:30regulierLeerdam Sport'55 1 - SV Noordeloos 1
    30-10-2021 14:30regulierArkel 3 - SV Noordeloos 5
    05-11-2021 20:30regulierASWH VR1 - SV Noordeloos VR1
    05-11-2021 21:30regulierST Vuren/Herovina VR1 - SV Noordeloos VR1
    06-11-2021 10:00regulierKozakken Boys JO17-2 - SV Noordeloos JO17-1
    06-11-2021 10:30regulierMVV'58 JO14-1 - SV Noordeloos JO14-1
    06-11-2021 12:00regulierAltena 4 - SV Noordeloos 4
    06-11-2021 14:30regulierStreefkerk 4 - SV Noordeloos 3
    11-11-2021 20:007 tegen 7 45+GRC'14 7 - SV Noordeloos 7 45+
    13-11-2021 12:15regulierHeukelum VR1 - SV Noordeloos VR3
    19-11-2021 19:30regulierST Vuren/Herovina VR1 - SV Noordeloos VR1
    19-11-2021 20:30regulierBeesd VR1 - SV Noordeloos VR1