• SV Noordeloos 5 VE man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Brouwer, MaartenOverige stafTeammanager
    Lakerveld, MartijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Aanvang Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:00trainingsveld5
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 15:00regulierSteDoCo 3 - SV Noordeloos 5Sportpark SteDoCo
    10 okt. 12:30regulierSV Noordeloos 5 - Leerdam Sport'55 4Sportpark De Noordeloos
    24 okt. 12:30regulierAmeide 5 - SV Noordeloos 5Sportpark Meihoven
    31 okt. 14:30regulierSV Noordeloos 5 - VVAC 4Sportpark De Noordeloos
    7 nov. 12:15regulierArkel 3 - SV Noordeloos 5Sportpark Schoonzigt
    14 nov. 14:30regulierLekvogels 5 - SV Noordeloos 5Sportpark Het Bosch
    21 nov. 14:30regulierSV Noordeloos 5 - Lekvogels 4Sportpark De Noordeloos
    28 nov. 12:30regulierAsperen 5 - SV Noordeloos 5Sportpark Asperen
    5 dec. 14:30regulierHardinxveld 8 - SV Noordeloos 5Sportpark Sluisweg
    12 dec. 14:30regulierSV Noordeloos 5 - SV Meerkerk 4Sportpark De Noordeloos
    30 jan. 13:30regulierPeursum 3 - SV Noordeloos 5Sportpark Peursum
    6 feb. 14:30regulierSV Noordeloos 5 - Ameide 5Sportpark De Noordeloos
    27 feb. 16:15regulierSV Noordeloos 5 - SteDoCo 3Sportpark De Noordeloos
    6 mrt. 14:30regulierLeerdam Sport'55 4 - SV Noordeloos 5Sportpark Leerdam Sport
    20 mrt. 16:15regulierSV Noordeloos 5 - Asperen 5Sportpark De Noordeloos
    27 mrt. 14:30regulierSV Meerkerk 4 - SV Noordeloos 5Sportpark de Burcht
    10 apr. 14:30regulierSV Noordeloos 5 - Arkel 3Sportpark De Noordeloos
    17 apr. 14:30regulierLekvogels 4 - SV Noordeloos 5Sportpark Het Bosch
    24 apr. 14:30regulierSV Noordeloos 5 - Hardinxveld 8Sportpark De Noordeloos
    8 mei. 15:00regulierVVAC 4 - SV Noordeloos 5Sportpark VVAC
    15 mei. 14:30regulierSV Noordeloos 5 - Lekvogels 5Sportpark De Noordeloos
  • Uitslagen Beker

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    12-09-2020SV Meerkerk 35+1 - SteDoCo 31 - 5Uitgespeeld
    12-09-2020Arkel 5 - SV Noordeloos 59 - 0Uitgespeeld
  • Uitslagen Competitie

    WedstrijddatumUitslagStatusDetails
    19-09-20202 - 2Uitgespeeld
    19-09-20202 - 2Uitgespeeld
    19-09-20200 - 7Uitgespeeld
    19-09-20204 - 1Uitgespeeld
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SteDoCo 3

    VS

    SV Noordeloos 5

    03 oktober 202015:00 uur
    Sportpark SteDoCo veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SV Noordeloos 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden SV Noordeloos 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1SteDoCo 333001321109
    2Arkel 53201179806
    3SV Noordeloos 53102413-903
    4SV Meerkerk 35+13003616-1000

    Poulestanden SV Noordeloos 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Peursum 3110070703
    2SteDoCo 3110041303
    3Ameide 5101022001
    4Arkel 3101022001
    5Asperen 5101022001
    6Hardinxveld 8101022001
    7Leerdam Sport'55 4000000000
    8Lekvogels 5000000000
    9Lekvogels 4000000000
    10VVAC 4000000000
    11SV Meerkerk 4100114-300
    12SV Noordeloos 5100107-700
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bassa, HansTeamspeler
    Bor, SimonTeamspeler
    Brouwer, MaartenTeamspeler
    Duuren, DP vanTeamspeler
    Groot, Bastian deTeamspeler
    Hartog, Harm denTeamspeler
    Heijboer, LarsTeamspeler
    Koning, Jelmer deTeamspeler
    Kooijman, WillemTeamspeler
    Korevaar, BartTeamspeler
    Kruis, RobertTeamspeler
    Lakerveld, MartijnTeamspeler
    Oort, Michel vanTeamspeler
    Vervloed, DyonTeamspeler
    Vonk, ArjanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.