• Programma THUIS komende 10 dagen

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    23 okt. 09:30VriendschappelijkSV Noordeloos MO10 (mix) - Arkel MO10
    23 okt. 12:30regulierSV Noordeloos VR3 - Arkel VR1
    23 okt. 14:30bekerSV Noordeloos 4 - Groot-Ammers 5
    23 okt. 15:00regulierSV Noordeloos 1 - Herovina 1
    27 okt. 18:30VriendschappelijkSV Noordeloos MO10 (mix) - Ameide MO10-2
    30 okt. 10:30regulierSV Noordeloos JO14-1 - Teisterbanders JO14-1JM
    30 okt. 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - Hardinxveld JO17-2
    30 okt. 12:30regulierSV Noordeloos 2 - GJS 3
    30 okt. 12:30regulierSV Noordeloos 3 - Ameide 4
    30 okt. 14:30regulierSV Noordeloos 4 - GJS 7
  • Programma UIT komende 10 dagen

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    23 okt. 10:15regulierPelikaan VR1 - SV Noordeloos VR2
    23 okt. 11:15bekerSliedrecht JO17-2 - SV Noordeloos JO17-1
    23 okt. 12:30regulierAsperen 5 - SV Noordeloos 5
    23 okt. 14:30bekerSV Meerkerk 6 - SV Noordeloos 3
    27 okt. 20:00regulierAltena VR1 - SV Noordeloos VR3
    28 okt. 20:007 tegen 7 45+Altena 7 - SV Noordeloos 7 45+
    30 okt. 10:30regulierSVS'65 VR1 - SV Noordeloos VR3
    30 okt. 12:45regulierUnitas VR1 - SV Noordeloos VR1
    30 okt. 14:30regulierLeerdam Sport'55 1 - SV Noordeloos 1
    30 okt. 14:30regulierArkel 3 - SV Noordeloos 5
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortStatusDetails
    16 okt.SV Noordeloos 1 - Peursum 10 - 5regulierUitgespeeld
    16 okt.VVAC 4 - SV Noordeloos 4regulierAfgelast
    16 okt.SV Noordeloos 5 - Peursum 50 - 2regulierUitgespeeld
    16 okt.SteDoCo 3 - SV Noordeloos 33 - 1regulierUitgespeeld
    16 okt.Unitas 3 - SV Noordeloos 23 - 4regulierUitgespeeld
    16 okt.SV Noordeloos VR1 - SVO DKS'17/Axel VR10 - 4regulierUitgespeeld
    16 okt.SV Noordeloos VR2 - Heerjansdam VR10 - 7regulierUitgespeeld
    16 okt.DFC JO17-1 - SV Noordeloos JO17-10 - 1regulierUitgespeeld
    16 okt.GJS JO14-3 - SV Noordeloos JO14-11 - 5regulierUitgespeeld
    16 okt.Sleeuwijk JO12-2 - SV Noordeloos JO12-16 - 7regulierUitgespeeld
    15 okt.Beesd VR1 - SV Noordeloos VR11 - 0regulierUitgespeeld
    15 okt.SV Noordeloos VR1 - ST Vuren/Herovina VR10 - 0regulierUitgespeeld
    15 okt.Tricht VR1 - SV Noordeloos VR10 - 2regulierUitgespeeld
    15 okt.SV Noordeloos VR1 - ASWH VR13 - 0regulierUitgespeeld
    11 okt.SV Noordeloos JO12-1 - Woudrichem JO12-23 - 3regulierUitgespeeld
  • Eerstvolgende wedstrijd Vr 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Unitas VR1

    VS

    SV Noordeloos VR1

    30 oktober 202112:45 uur
    Sportpark Molenvliet veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Eerstvolgende wedstrijd Heren 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Noordeloos 1

    VS

    Herovina 1

    23 oktober 202115:00 uur
    Sportpark De Noordeloos Veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Uitslagen 3e klasse G (Vr 1)

    WedstrijdUitslag
    Willem II VR1 - Tricht VR11 - 2
    BZC '14 VR1 - DESK VR12 - 5
    Hardinxveld VR1 - LRC VR11 - 10
    SV Noordeloos VR1 - SVO DKS'17/Axel VR10 - 4
    SVO W.V.V.'20 VR1 - Unitas VR12 - 4
    MZC'11 VR1 - Willem II VR13 - 1
    Tricht VR1 - VVAC VR10 - 8
  • Uitslagen 4e klasse E (Heren 1)

    WedstrijdUitslag
    Herovina 1 - SVS'65 14 - 0
    Lekvogels 1 - ASH 11 - 2
    ZBC'97 1 - Unitas 11 - 0
    SV Noordeloos 1 - Peursum 10 - 5
    Asperen 1 - GSC/ODS 11 - 2
    IFC 1 - SSW 19 - 1
    Unitas 1 - IFC 11 - 1
  • Stand 3e klasse G (Vr 1)

    PositieTeamGSPT
    1Unitas VR1412
    2VVAC VR139
    3SVO DKS'17/Axel VR149
    4DESK VR149
    5SVO W.V.V.'20 VR147
    6LRC VR144
    7BZC '14 VR144
    8Tricht VR144
    9SV Noordeloos VR143
    10Willem II VR143
    11MZC'11 VR143
    12Hardinxveld VR130
  • Stand 4e klasse E (Heren 1)

    PositieTeamGSPT
    1IFC 1410
    2Peursum 1410
    3ASH 149
    4GSC/ODS 148
    5Herovina 136
    6Asperen 136
    7ZBC'97 146
    8SVS'65 144
    9Unitas 143
    10SSW 143
    11Lekvogels 131
    12Leerdam Sport'55 131
    13SV Noordeloos 140