• Programma THUIS komende 10 dagen

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    18 sep. 09:00regulierSV Noordeloos JO9-1 - Ameide JO9-3JM
    18 sep. 09:00regulierSV Noordeloos JO10-1 - Groot-Ammers JO10-1
    18 sep. 10:30bekerSV Noordeloos VR1 - RCD VR1
    18 sep. 10:30regulierSV Noordeloos JO14-1 - Ophemert JO14-1JM
    18 sep. 12:30bekerSV Noordeloos 3 - LRC 6
    18 sep. 12:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - RCD JO17-2
    18 sep. 14:30bekerSV Noordeloos 5 - Sliedrecht 14
    18 sep. 14:30VriendschappelijkSV Noordeloos VR2 - SV Oranje Wit VR1
    24 sep. 20:30regulierSV Noordeloos VR1 - Tricht VR1
    24 sep. 21:30regulierSV Noordeloos VR1 - ASWH VR1
    25 sep. 09:00regulierSV Noordeloos JO12-1 - Unitas JO12-4
    25 sep. 09:00regulierSV Noordeloos JO8-1 - SV Meerkerk JO8-2
    25 sep. 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - Sliedrecht JO17-2
    25 sep. 10:30regulierSV Noordeloos JO14-1 - Heukelum JO14-1
    25 sep. 12:30regulierSV Noordeloos 2 - Sleeuwijk 3
    25 sep. 12:30regulierSV Noordeloos 3 - Groot-Ammers 5
    25 sep. 14:30regulierSV Noordeloos 4 - Hardinxveld 10
  • Programma UIT komende 10 dagen

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    18 sep. 08:30regulierSVW JO12-1 - SV Noordeloos JO12-1
    18 sep. 08:45regulierAlmkerk JO8-1JM - SV Noordeloos JO8-1
    18 sep. 12:30bekerZBC'97 3 - SV Noordeloos 2
    18 sep. 12:45bekerHSSC'61 6 - SV Noordeloos 4
    18 sep. 14:30bekerWell 1 - SV Noordeloos 1
    24 sep. 20:00regulierBeesd VR1 - SV Noordeloos VR1
    24 sep. 21:00regulierST Vuren/Herovina VR1 - SV Noordeloos VR1
    25 sep. 08:30regulierSV Meerkerk JO9-2 - SV Noordeloos JO9-1
    25 sep. 09:00regulierAmeide MO10-2 - SV Noordeloos JO10-1
    25 sep. 12:00regulierBZC '14 VR1 - SV Noordeloos VR1
    25 sep. 12:00regulierAltena VR1 - SV Noordeloos VR3
    25 sep. 12:30regulierAsperen 5 - SV Noordeloos 5
    25 sep. 15:00regulierSSW 1 - SV Noordeloos 1
    25 sep. 15:00regulierPelikaan VR1 - SV Noordeloos VR2
    30 sep. 20:007 tegen 7 45+Schelluinen 7 - SV Noordeloos 7 45+
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortStatusDetails
    15 sep.SV Noordeloos 7 45+ - GRC'14 74 - 67 tegen 7 45+Uitgespeeld
    11 sep.SV Noordeloos 1 - Sparta'30 11 - 2bekerUitgespeeld
    11 sep.SV Noordeloos 4 - Ameide 45 - 2bekerUitgespeeld
    11 sep.Hardinxveld 7 - SV Noordeloos 55 - 1bekerUitgespeeld
    11 sep.LRC 5 - SV Noordeloos 20 - 4bekerUitgespeeld
    11 sep.SV Noordeloos 3 - SV Meerkerk 35+19 - 1bekerUitgespeeld
    11 sep.SV Noordeloos VR1 - Hardinxveld VR13 - 0bekerUitgespeeld
    11 sep.Asperen VR1 - SV Noordeloos VR211 - 0bekerUitgespeeld
    11 sep.Leerdam Sport'55 JO14-1 - SV Noordeloos JO14-16 - 4bekerUitgespeeld
    11 sep.SV Noordeloos JO17-1 - Oranje Wit JO17-34 - 0bekerUitgespeeld
    11 sep.Arkel JO12-2JM - SV Noordeloos JO12-16 - 4regulierUitgespeeld
    8 sep.ASH VR1 - SV Noordeloos VR1/22 - 8VriendschappelijkUitgespeeld
    8 sep.SV Noordeloos 7 45+ - Altena 71 - 37 tegen 7 45+Uitgespeeld
    4 sep.IFC VR1 - SV Noordeloos VR13 - 0bekerUitgespeeld
    4 sep.Groot-Ammers 1 - SV Noordeloos 11 - 0bekerUitgespeeld
  • Eerstvolgende wedstrijd Vr 1

    Volgende wedstrijd

    Beker

    SV Noordeloos VR1

    VS

    RCD VR1

    18 september 202110:30 uur
    Sportpark De Noordeloos veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Eerstvolgende wedstrijd Heren 1

    Volgende wedstrijd

    Beker

    Well 1

    VS

    SV Noordeloos 1

    18 september 202114:30 uur
    Sportpark De Hoef veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Uitslagen 3e klasse G (Vrouwen 1)

    Geen informatie

  • Uitslagen 4e klasse E (Heren 1)

    Geen informatie

  • Stand 3e klasse G (Vrouwen 1)

    PositieTeamGSPT
    1BZC '14 VR100
    2DESK VR100
    3SVO DKS'17/Axel VR100
    4Hardinxveld VR100
    5LRC VR100
    6MZC'11 VR100
    7SV Noordeloos VR100
    8SVO W.V.V.'20 VR100
    9Tricht VR100
    10Unitas VR100
    11VVAC VR100
    12Willem II VR100
  • Stand 4e klasse E (Heren 1)

    PositieTeamGSPT
    1ASH 100
    2Asperen 100
    3GSC/ODS 100
    4Herovina 100
    5IFC 100
    6Leerdam Sport'55 100
    7Lekvogels 100
    8SV Noordeloos 100
    9Peursum 100
    10SSW 100
    11SVS'65 100
    12Unitas 100
    13ZBC'97 100