• Programma THUIS komende 10 dagen

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    10 dec. 08:45KleedkamerMeidenkleedkamer - -
    10 dec. 10:15regulierSV Noordeloos JO19-1 - Wilhelmina'26 JO19-1
    10 dec. 10:30regulierSV Noordeloos VR1 - ASH VR1
    10 dec. 12:30regulierSV Noordeloos 3 - Asperen 3
    10 dec. 12:30regulierSV Noordeloos JO15-1JM - NOAD'32 JO15-1
    10 dec. 14:30regulierSV Noordeloos 5 - Ameide 3
    12 dec. 18:45regulierSV Noordeloos JO13-1JM - Heukelum JO13-1
    13 dec. 19:30regulierSV Noordeloos JO19-1 - SteDoCo JO19-1
    17 dec. 08:45KleedkamerMeidenkleedkamer - -
    17 dec. 10:00regulierSV Noordeloos VR1 - GVV'63 VR1
    17 dec. 10:30regulierSV Noordeloos JO15-1JM - Sparta'30 JO15-1
    17 dec. 12:00regulierSV Noordeloos 2 - ASH 2
    17 dec. 13:45regulierSV Noordeloos 5 - SteDoCo 4
    21 dec. 20:007 tegen 7SV Noordeloos 7 45+ - VV Peursum 7 45+
  • Programma UIT komende 10 dagen

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    10 dec. 08:30regulierPeursum JO13-1JM - SV Noordeloos JO13-1JM
    10 dec. 08:30regulierUnitas JO8-2 - SV Noordeloos JO8-1
    10 dec. 09:00regulierAmeide JO9-2 - SV Noordeloos JO9-1JM
    10 dec. 10:00regulierAlmkerk JO10-2 - SV Noordeloos JO10-1JM
    10 dec. 10:15regulierSteDoCo JO11-2 - SV Noordeloos JO11-1JM
    10 dec. 12:30regulierRhelico 2 - SV Noordeloos 2
    10 dec. 15:00regulierSVS'65 1 - SV Noordeloos 1
    10 dec. 15:00regulierSleeuwijk 5 - SV Noordeloos 4
    17 dec. 11:00regulierDrechtstreek 8 - SV Noordeloos 4
    17 dec. 12:00regulierST Altena/Almkerk JO19-1 - SV Noordeloos JO19-1
    17 dec. 14:30regulierGroot-Ammers 6 - SV Noordeloos 3
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortStatusDetails
    3 dec.SV Noordeloos 4 - Arkel 50 - 6regulierUitgespeeld
    3 dec.Peursum 5 - SV Noordeloos 54 - 1regulierUitgespeeld
    3 dec.DESK VR1 - SV Noordeloos VR112 - 0regulierUitgespeeld
    3 dec.Vuren JO19-1 - SV Noordeloos JO19-12 - 1regulierUitgespeeld
    3 dec.SV Noordeloos 2 - Heukelum 39 - 1regulierUitgespeeld
    3 dec.SV Meerkerk JO15-1 - SV Noordeloos JO15-13 - 4regulierUitgespeeld
    3 dec.SV Noordeloos JO11-1 - Leerdam Sport'55 JO11-19 - 2regulierUitgespeeld
    3 dec.SV Noordeloos JO13-1 - LRC JO13-24 - 1regulierUitgespeeld
    30 nov.SV Noordeloos JO11-1 - SV Meerkerk JO11-16 - 1OefenwedstrijdUitgespeeld
    26 nov.SV Noordeloos 1 - ASH 11 - 3regulierUitgespeeld
    26 nov.Heerjansdam 7 - SV Noordeloos 42 - 0regulierUitgespeeld
    26 nov.SV Noordeloos 3 - Leerdam Sport'55 53 - 0regulierUitgespeeld
    26 nov.SV Noordeloos JO15-1 - Hardinxveld JO15-20 - 2regulierUitgespeeld
    26 nov.SV Noordeloos JO11-1 - GJS JO11-42 - 2regulierUitgespeeld
    26 nov.Meidenkleedkamer - -0 - 01Uitgespeeld
  • Eerstvolgende wedstrijd Vr 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Noordeloos VR1

    VS

    ASH VR1

    10 december 202210:30 uur
    Sportpark De Noordeloos veld 1 - A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Eerstvolgende wedstrijd Heren 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVS'65 1

    VS

    SV Noordeloos 1

    10 december 202215:00 uur
    Sportpark SVS'65 veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Uitslagen 4e klasse (Vr 1)

    WedstrijdUitslag
    ST Vuren/Herovina VR1 - SVO De Gaard VR13 - 5
    NOAD'32 VR1 - ST Almkerk/Altena VR10 - 4
    GVV'63 VR1 - Sleeuwijk VR23 - 0
    SSC'55 VR1 - Nivo Sparta VR12 - 0
    DESK VR1 - SV Noordeloos VR112 - 0
    SVO De Gaard VR1 - SC Everstein VR12 - 2
  • Uitslagen 4e klasse E (Heren 1)

    WedstrijdUitslag
    GVV 1 - Groot-Ammers 10 - 2
    Leerdam Sport'55 1 - Peursum 12 - 5
    ASH 1 - SVS'65 10 - 0
    Lekvogels 1 - Rhelico 13 - 0
    Unitas 1 - Herovina 11 - 0
    Asperen 1 - Beesd 13 - 1
  • Stand 4e klasse (Vr1)

    PositieTeamGSPT
    1DESK VR1719
    2ST Almkerk/Altena VR1719
    3SC Everstein VR1713
    4NOAD'32 VR1612
    5GVV'63 VR169
    6SV Noordeloos VR169
    7SSC'55 VR189
    8Nivo Sparta VR189
    9SVO De Gaard VR168
    10ASH VR175
    11Sleeuwijk VR273
    12ST Vuren/Herovina VR173
  • Stand 4e klasse E (Heren 1)

    PositieTeamGSPT
    1Groot-Ammers 1925
    2Asperen 1921
    3Herovina 1818
    4Unitas 11018
    5Peursum 1817
    6ASH 1915
    7SVS'65 11014
    8SV Noordeloos 1913
    9Lekvogels 197
    10Beesd 197
    11Rhelico 196
    12GVV 195
    13Leerdam Sport'55 1100