• Programma THUIS komende 10 dagen

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    28 mei. 09:30ToernooiSV Noordeloos JO14 - VV Peursum JO14
    28 mei. 09:30ToernooiVV Ameide JO14 - SV Meerkerk JO14
    28 mei. 10:05ToernooiVV Peursum JO14 - VV Ameide JO14
    28 mei. 10:05ToernooiSV Meerkerk JO14 - SV Noordeloos JO14
    28 mei. 10:40ToernooiVV Ameide JO14 - SV Noordeloos JO14
    28 mei. 10:40ToernooiVV Peursum JO14 - SV Meerkerk JO14
    28 mei. 12:00regulierSV Noordeloos VR1 - Hardinxveld VR1
    28 mei. 12:30regulierSV Noordeloos 3 - Streefkerk 4
    28 mei. 14:30regulierSV Noordeloos 1 - IFC 1
  • Programma UIT komende 10 dagen

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    2 jun. 20:0045+VV Schelluinen 45+ - SV Noordeloos 7 45+
    4 jun. 11:00regulierSVO W.V.V.'20 VR1 - SV Noordeloos VR1
    4 jun. 14:30regulierLekvogels 1 - SV Noordeloos 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortStatusDetails
    21 mei.Unitas 1 - SV Noordeloos 14 - 2regulierUitgespeeld
    21 mei.SV Noordeloos 5 - SVS'65 41 - 1regulierUitgespeeld
    21 mei.SV Noordeloos 4 - Sliedrecht 159 - 1regulierUitgespeeld
    21 mei.SV Noordeloos 2 - Dubbeldam 51 - 1regulierUitgespeeld
    21 mei.SV Noordeloos 3 - Hardinxveld 112 - 3regulierUitgespeeld
    21 mei.VVAC VR1 - SV Noordeloos VR15 - 0regulierUitgespeeld
    21 mei.Nieuw Lekkerland VR1 - SV Noordeloos VR25 - 1regulierUitgespeeld
    21 mei.Sleeuwijk JO12-2 - SV Noordeloos JO12-1JM2 - 13regulierUitgespeeld
    14 mei.GJS 7 - SV Noordeloos 42 - 2regulierUitgespeeld
    14 mei.Hardinxveld 8 - SV Noordeloos 53 - 7regulierUitgespeeld
    14 mei.Ameide 4 - SV Noordeloos 32 - 9regulierUitgespeeld
    14 mei.GJS 3 - SV Noordeloos 20 - 2regulierUitgespeeld
    14 mei.SV Noordeloos VR1 - Tricht VR11 - 8regulierUitgespeeld
    14 mei.SV Noordeloos VR2 - VVAC VR21 - 5regulierUitgespeeld
  • Eerstvolgende wedstrijd Vr 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Noordeloos VR1

    VS

    Hardinxveld VR1

    28 mei 202212:00 uur
    Sportpark De Noordeloos Veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Eerstvolgende wedstrijd Heren 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Noordeloos 1

    VS

    IFC 1

    28 mei 202214:30 uur
    Sportpark De Noordeloos Veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Uitslagen 3e klasse G (Vr 1)

    WedstrijdUitslag
    Hardinxveld VR1 - BZC '14 VR11 - 2
    VVAC VR1 - SV Noordeloos VR15 - 0
    SVO W.V.V.'20 VR1 - Willem II VR113 - 0
    MZC'11 VR1 - Unitas VR11 - 6
    Tricht VR1 - SVO DKS'17/Axel VR13 - 4
    LRC VR1 - DESK VR13 - 3
    Unitas VR1 - Hardinxveld VR117 - 0
  • Uitslagen 4e klasse E (Heren 1)

    WedstrijdUitslag
    ASH 1 - Herovina 12 - 3
    Lekvogels 1 - ZBC'97 11 - 5
    SSW 1 - GSC/ODS 12 - 1
    IFC 1 - SVS'65 14 - 0
    Unitas 1 - SV Noordeloos 14 - 2
  • Stand 3e klasse G (Vr 1)

    PositieTeamGSPT
    1VVAC VR12156
    2Unitas VR12055
    3SVO DKS'17/Axel VR11943
    4Tricht VR12137
    5SVO W.V.V.'20 VR12036
    6MZC'11 VR12127
    7SV Noordeloos VR12021
    8BZC '14 VR12021
    9DESK VR12020
    10LRC VR12016
    11Willem II VR1208
    12Hardinxveld VR1200
  • Stand 4e klasse E (Heren 1)

    PositieTeamGSPT
    1IFC 12260
    2ZBC'97 12244
    3Unitas 12341
    4Asperen 12237
    5GSC/ODS 12235
    6Herovina 12334
    7Peursum 12434
    8ASH 12227
    9SVS'65 12224
    10Lekvogels 12223
    11Leerdam Sport'55 12218
    12SSW 12216
    13SV Noordeloos 12215