• Programma THUIS komende 10 dagen

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 09:00regulierSV Noordeloos JO11-1 - HSSC'61 JO11-1Sportpark De Noordeloos
    26 sep. 09:00regulierSV Noordeloos MO15-1 - SVW MO15-1Sportpark De Noordeloos
    26 sep. 10:30regulierSV Noordeloos JO15-1 - Oranje Wit JO15-3Sportpark De Noordeloos
    26 sep. 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - SVW JO17-1Sportpark De Noordeloos
    26 sep. 12:30regulierSV Noordeloos VR3 - DFC VR1Sportpark De Noordeloos
    26 sep. 12:30regulierSV Noordeloos VR1 - Tricht VR1Sportpark De Noordeloos
    26 sep. 14:30regulierSV Noordeloos 4 - Peursum 5Sportpark De Noordeloos
    3 okt. 09:00regulierSV Noordeloos MO15-1 - Unitas MO15-1Sportpark De Noordeloos
    3 okt. 09:00regulierSV Noordeloos JO13-1 - VVGZ JO13-3Sportpark De Noordeloos
    3 okt. 10:30regulierSV Noordeloos VR2 - SVS'65 VR1Sportpark De Noordeloos
    3 okt. 10:30regulierSV Noordeloos JO17-1 - Woudrichem JO17-1Sportpark De Noordeloos
    3 okt. 12:30regulierSV Noordeloos VR3 - Heerjansdam VR1Sportpark De Noordeloos
    3 okt. 12:30regulierSV Noordeloos VR1 - DIO '30 VR1Sportpark De Noordeloos
  • Programma UIT komende 10 dagen

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 08:30regulierLRC JO9-3 - SV Noordeloos JO9-1Sportpark Glaspark
    26 sep. 08:30regulierJEKA JO13-5 - SV Noordeloos JO13-1Sportpark Beukenlaan
    26 sep. 10:30regulierLekvogels VR1 - SV Noordeloos VR2Sportpark Het Bosch
    26 sep. 12:30regulierAmeide 3 - SV Noordeloos 2Sportpark Meihoven
    26 sep. 14:30regulierLeerdam Sport'55 - SV NoordeloosSportpark Leerdam Sport
    26 sep. 15:00regulierSVS'65 3 - SV Noordeloos 3Sportpark SVS'65
    30 sep. 18:45regulierSC Everstein MO15-1 - SV Noordeloos MO15-1Sportpark sc Everstein
    3 okt. 08:30regulierSteDoCo JO11-1 - SV Noordeloos JO11-1Sportpark SteDoCo
    3 okt. 09:45regulierGJS JO9-6 - SV Noordeloos JO9-1Sportpark Dalem
    3 okt. 10:30regulierASH JO15-1 - SV Noordeloos JO15-1Sportpark A.S.H.
    3 okt. 12:00regulierSleeuwijk 5 - SV Noordeloos 3Sportpark De Roef
    3 okt. 12:30regulierAsperen 3 - SV Noordeloos 4Sportpark Asperen
    3 okt. 14:30regulierLekvogels - SV NoordeloosSportpark Het Bosch
    3 okt. 15:00regulierOranje Wit 7 - SV Noordeloos 2Sportpark Oranje Wit
    3 okt. 15:00regulierSteDoCo 3 - SV Noordeloos 5Sportpark SteDoCo
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortStatusDetails
    19 sep.SV Noordeloos 5 - Peursum 30 - 7regulierUitgespeeld
    19 sep.Vuren 4 - SV Noordeloos 42 - 6regulierUitgespeeld
    19 sep.Buren JO17-1G - SV Noordeloos JO17-16 - 3regulierUitgespeeld
    19 sep.Ophemert JO15-1G - SV Noordeloos JO15-13 - 2regulierUitgespeeld
    19 sep.SV Noordeloos 2 - Unitas 35 - 2regulierUitgespeeld
    19 sep.De Alblas VR1 - SV Noordeloos VR310 - 1regulierUitgespeeld
    19 sep.SV Noordeloos VR2 - HSSC'61 VR21 - 3regulierUitgespeeld
    19 sep.SV Noordeloos JO13-1 - RCD JO13-30 - 1regulierUitgespeeld
    19 sep.SC Everstein JO11-1G - SV Noordeloos JO11-13 - 8regulierUitgespeeld
    16 sep.SV Noordeloos 7 45+ - Peursum 7 45+4 - 57 tegen 7 45+Uitgespeeld
    14 sep.SV Noordeloos VR3 - Wilhelmina'26 VR12 - 10VriendschappelijkUitgespeeld
    12 sep.SV Noordeloos 1 - Peursum0 - 4bekerUitgespeeld
    12 sep.Drechtstreek 7 - SV Noordeloos 25 - 1bekerUitgespeeld
    12 sep.SV Noordeloos 4 - Hardinxveld 97 - 1bekerUitgespeeld
    12 sep.Arkel 5 - SV Noordeloos 59 - 0bekerUitgespeeld
  • Eerstvolgende wedstrijd Vrouwen 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Noordeloos VR1

    VS

    Tricht VR1

    26 september 202012:30 uur
    Sportpark De Noordeloos Veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Eerstvolgende wedstrijd Heren 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Leerdam Sport'55

    VS

    SV Noordeloos

    26 september 202014:30 uur
    Sportpark Leerdam Sport veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Uitslagen 3e klasse H (Vrouwen 1)

    WedstrijdUitslag
    BZC '14 VR1 - Willem II VR14 - 1
    Peursum VR1 - Emplina VR10 - 3
    Unitas VR1 - DIO '30 VR117 - 1
    De Treffers VR1 - Asperen VR11 - 1
    Tricht VR1 - SVHA VR13 - 4
  • Uitslagen 4e klasse D (Heren 1)

    WedstrijdUitslag
    ASH - Beesd4 - 3
    Kerkwijk - Well6 - 0
    Unitas - Asperen2 - 1
    SVS'65 - OSC'458 - 1
    Peursum - Herovina1 - 0
  • Stand 3e klasse H (Vrouwen 1)

    PositieTeamGSPT
    1Unitas VR113
    2BZC '14 VR113
    3Emplina VR113
    4SVHA VR113
    5Asperen VR111
    6De Treffers VR111
    7SV Noordeloos VR100
    8Tricht VR110
    9Willem II VR110
    10Peursum VR110
    11DIO '30 VR110
  • Stand 4e klasse D (Heren 1)

    PositieTeamGSPT
    1SVS'6513
    2Kerkwijk13
    3ASH13
    4Unitas13
    5Peursum13
    6Leerdam Sport'5500
    7Lekvogels00
    8SV Noordeloos00
    9Rhelico00
    10Beesd10
    11Asperen10
    12Herovina10
    13Well10
    14OSC'4510